خادمين حج وزیارت استان آذربایجانغربی
خدمت به زائرین افتخار ماست .  
قالب وبلاگ
لینک دوستان
طراح قالب
اختصاص سهمیه "عمره مفرده" به زوجین جوان


مدیرکل حوزه ریاست سازمان حج و زیارت از اختصاص سهمیه "عمره مفرده" به زوجین جوان در سال جاری خبر داد.

علی‌اکبر غیرتی در گفت‌وگو با فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: امسال نیز سهمیه ویژه‌ عمره مفرده از سوی سازمان حج و زیارت به زوجینی که از تاریخ عقدشان بیش از یک سال نمی‌گذرد، اختصاص خواهد یافت.


وی با بیان اینکه افرادی که مشمول بهره‌مندی از سهمیه زوجین هستند در موسم عمره آتی به این مناسک مشرف می‌شوند، خاطرنشان کرد: طی جلساتی که در هفته آینده با حضور دست‌اندرکاران این امر در سازمان حج و زیارت برگزار می‌شود، جزئیات و نحوه ثبت‌نام زوجین جوان برای بهره‌مندی از این سهمیه اعلام می‌شود.

لازم به یادآوری است در سال گذشته زوجینی که تاریخ عقد آنها از نیمه دوم سال ۸۸ و نیمه اول سال ۸۹ بود، مشمول استفاده از سهمیه عمره ویژه زوجین بودند.

هزینه سفر عمره مفرده این دسته از زوجین مانند سایر افرادی که در اولویت تشرف قرار دارند، محاسبه خواهد شد.

[ جمعه هجدهم آذر ۱۳۹۰ ] [ 13:39 ] [ صمدعبدالهی از مسئولین فرهنگی بعثه ]
.: Weblog Themes By Salehon.ir :.
درباره وبلاگ

صمدعبدالهی متولدکهنه شهرسلماس دارای مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد علوم قرآن و حدیث؛ دبیر آموزش وپرورش ومسئول کانون مداحان شهرستان سلماس ودبیر کانون مداحان استان آذربایجانغربی می باشم .ازاینکه در عرصه حج وزیارت بعنوان کارگزار حج فعالیت مینمایم برخود میبالم و بزرگترین افتخار خود را خدمت به زائرین عزیز میدانم . وتاکنون به مدد پروردگار متعال 18 سفر به عتبات بعنوان مدیر و مداح مشرف شده ام و 9بار هم بعنوان مدیر راهنماو مسئول فرهنگی هتلهای عمره ازطرف بعثه مقام معظم رهبری و انباردار مجموعه و مامورپذیرائی عازم سفر حج و عمره مفرده شده ام .وتاکنون 4 بار نیز توفیق زیارت زهرای سه ساله و عمه سادات حضرت زینب (س) نصیبم گردیده است . الحمدالله رب العالمین
09144432576
abdollahi.13502@yahoo.com
حمایت می کنیم

جهت دریافت برنامه های رادیو افسران کلیک کنید

امکانات وب
ohada Beginsوصیت شهدا دعای فرج
زیارت عاشورا  حدیث موضوعی وصیت شهدا
ساعت فلش مذهبی دانشنامه عاشورا 
روزشمار فاطمیه حدیث موضوعی جنگ دفاع مقدس اوقات شرعی سوره قرآن پخش زنده حرم